Magazin

Beren Saat eşinin doğum gününü böyle kutladı!

ABONE OL

Geçtiğimiz yıl evliliklerinde ciddi sorunlar yaşayan ve ayrılacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin aşkları dolu dizgin devam ediyor.

Kanal D’nin sevilen programı ‘2. Sayfa’nın haberine göre; 46 yaşına giren eşi Kenan Doğulu için aşk şiiri yazan Beren Saat, sosyal medya hesabından baş başa göründükleri bir fotoğraf paylaştı ve eşinin doğum gününü kutladı.

Saat, paylaşımına, “Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk.”

“Tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken, müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun” notunu düştü.

Kenan Doğulu da eşinin doğum gününü, “Çok seviyorum seni sevmeyi, sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Harika bir yaşın daha olsun, güzel yüzün hep gülsün” diyerek kutlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı