Teknoloji

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi yayınlandı

En çok oynanan mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile yeni özellikleriyle gelişmeye devam ediyor. Beklenen PUBG Mobile güncellemesi bugün …

En çok oynanan mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile yeni özellikleriyle gelişmeye devam ediyor. Beklenen PUBG Mobile güncellemesi bugün yayınlandı. PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile birçok önemli özellik geldi!

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi yayınlandı!

PUBG Mobile, merakla beklenen 0.16.0 sürümü ile yeni özellikler belli oldu. Yeni güncelleme ile PUBG Mobile yeni özelliklere kavuşurken, birçok önemli hata da giderilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Oyun yeni güncelleme ile 90 FPS oynanış, 10 bit HDR desteği, renk körü modu ve yeni Rage Gear modu gibi birçok önemli özelliğe kavuştu.

Bunlara ek olarak oyunun yeni Ölüm Yarışı modu ve araç kişiselleştirme desteği de bu güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulacak. PUBG Mobile güncelleme için kullanıcıların akıllı telefonlarında ek bir 0.68 GB depolama alanı talep edecek. Önceki sürümler ortalama tüm haritalar ve ek kaynak paketleriyle birlikte 4 GB depolama alanı kaplarken, yeni güncelleme ile oyun boyutu 4.7 GB’a kadar genişleyecek gibi duruyor.

Yeni güncelleme ile birlikte kış sezonu görünümleri de haritalara, ekipmanlara ve kıyafetlere eklenecek. Bununla birlikte Erangel haritası yeni bir hava durumu alacak. TPP ve FPP modu geçişi konusunda da önemli iyileştirmeler yapılmış.

Yeni güncelleme aşamalı olarak dağıtılmaya başladığı için hemen cihazınıza gelmeyebilir. Belli bölgelerde dağıtıldıktan sonra globale hızlıca yayılacak güncellemenin de en geç önümüzdeki Cuma günü Türkiye’de dağıtılması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER HABERLER

To Top