Magazin

MasterChef Suna’dan radikal karar! İşte son hali…

TV8 ekranlarının herkes tarafından ilgiyle izlenen yarışması MasterChef Türkiye’nin favori yarışmacılarından olmasına rağmen iki hafta önce …

TV8 ekranlarının herkes tarafından ilgiyle izlenen yarışması MasterChef Türkiye’nin favori yarışmacılarından olmasına rağmen iki hafta önce elenen Suna Aydın, programa veda eder etmez Nişantaşı’nda bir Güzellik Merkezi’ne giderek estetik yaptırdı.

MasterChef Türkiye yarışması esnasında sosyal medyada da takipçileri oldukça artan Suna Aydın, Instagram hesabından burnuyla ilgili oldukça olumsuz yorumlar okuduğunu söyleyerek estetisyenin yolunu tuttu.

Burun estetiği yaptıran Suna Aydın, estetik operasyona dair detayları ve yüzündeki değişimi sosyal medya hesabı Instagram’dan takipçileriyle paylaştı.

Suna Aydın, ‘MasterChef Türkiye’nin ardından yeni bir projeden gelen teklifi de kabul etti. Aydın, yakında sürpriz bir programla seyirci karşısına çıkacak.

Öte yandan MasterChef Türkiye yarışmasına gözyaşları içerisinde iki hafta önce veda eden Suna Aydın, sosyal medya hesabı Instagram’dan sevenlerine şu mesajı yazmıştı:

“Hepinizi gerçekten çok seviyorum. Çok üzüldüğünüzü de biliyorum. Ama ben yemek yapmaktan asla vazgeçmeyeceğim ve sizlerden de.”

MasterChef Suna kimdir? Suna Aydın yaşı kaç?

Suna Aydın kimdir? MasterChef Türkiye’nin en iddialı yarışmacılarından biri olan Suna Aydın kaç yaşında? Kendine ait bir restoranı olan MasterChef Suna Türk ve Anadolu mutfağı ile ilgileniyor.

MASTERCHEF SUNA KİMDİR?

Suna Aydın, 10 Ekim 1986 İskenderun doğumludur. 10 yaşında Batın adında 1 oğlu var. Mutfak sanatlari akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu iyi bir dereceyle tamamladıktan sonra sektore atıldı ve en iyi işletmecilerde çalışma fırsatı buldu.

Mesleği iyi öğrenmek ve pekiştirmek adına kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı gibi çeşitli restoranlarda head chef , koordinatorluk, yada danışmanlık yaptı.

Kendine ait modern Türk ve Anadolu mutfağı konseptli bir restoranı var. Aynı zamanda ailesine ait işletmelerinde menü danışmanlıklarını halen yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER HABERLER

To Top